Menu

sklep z panelami firmy Parador

21 kwietnia 2017 - parador

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się dystrybucją najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymaganiom nowoczesnych, wymagających konsumentów. Stworzony przez nas sklep internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat oraz każdego dnia zyskuje coraz lepsze opinie wśród kupujących. Działamy w branży od 20 lat i ciągle się rozwijamy oferując najlepsze rozwiązania popularne dzisiejszemu rynkowi.

Panele – elegancja, naturalność i minimalizm w jednym

Konstruując sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – chcieliśmy dać naszym klientom to, czego nie odnajdą wśród konkurencyjnych sklepów. Liczne rekomendacje potwierdzają, że ten zamiar został osiągnięty, co dla należącej do nas kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w naszej idealnej szerokiej ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest specjalnymi, samozatrzaskowymi piórami. Innowacyjna posadzka pojawia się błyskawicznie oraz nie potrzebne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Niska cena – Parador sklep zaistniał z myślą o każdym kontrahencie, wobec tego panele znajdujące się w naszej idealnej szerokiej ofercie charakteryzują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Ciekawy, kultowy design – nietuzinkowe wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym autentyczne, naturalne drewno! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie podłóg w czystości nie powoduje żadnych kłopotów!

•             Trwałość oraz odporność na uszkodzenia – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, to właśnie dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że kolejna podłoga będzie akompaniować Wam w nienagannym stanie przez długi czas!

 

Oczekuje na Ciebie skład profesjonalnych sprzedawców!

Nasza marka funkcjonuje w oparciu o jasną oraz dbałą politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, którzy zawsze służą konsumentom profesjonalną radą oraz pomocą w wyborze odpowiedniego modelu paneli. Nie polecamy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie mamy w swojej ofercie. To fundament, na jakim od początku działalności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych konsumentów są także tacy, dla których panele to zdecydowanie za mało! Właśnie dla nich posiadamy w swoim asortymencie najwyższej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi warstwami lakieru ochronnego. Ich zestaw nie różni się od montażu paneli podłogowych. Tak samo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w jakich na wymarzoną podłogę wypada było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Dziś nawet najogromniejszą powierzchnię wolno wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani fachowcy w wielu przypadkach potrzebują tylko kilku godzin. To znacznie usprawnia proces remontu i daje szansę na duże oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z naszym pełnym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli niepokoją Państwa jakiekolwiek pytania bądź niepewności zachęcamy również do kontaktu a z przyjemnością na wszystkie odpowiemy!

Źródło: parador sklep internetowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *