Menu

Kompresory spalinowe

20 października 2017 - bankowość

Sprężarki spalinowe znane są ludziom już od dekad, w wielu branżach są one w codziennym wykorzystaniu. Spore firmy zawsze posiadają ich w nadwyżce, bowiem współcześnie większość fabryk wymaga do funkcjonowania sprężarek. Jednak w chwili zakładania nowej firmy zakup od początku nowego sprzętu może wiązać się z dość sporym wydatkiem. Gdzie kupować kompresory spalinowe, aby nie wydać na nie majątku?

Żeby zaopatrzyć swoją pierwszą fabrykę w sprężarki najlepszej jakości nie musimy wcale ich nabywać, wystarczy wybrać opcję leasingu. Biznesmeni mogą go otrzymać bezpośrednio u producenta kompresorów, dysponują oni nie tylko nowymi urządzeniami, ale również używanymi. Oczywiście kwota wynajmu jednej sprężarki zależna jest od kondycji, wieku a także możliwości maszyny. Leasingodawca podpisuje z nami umowę na czas ograniczony, w tym czasie jesteśmy zobowiązani do comiesięcznego wpłacania odpowiedniej sumy abonamentu, w zamian za możliwość korzystania z kompresorów we własnej fabryce. Po zakończeniu umowy można kompresory spalinowe odkupić lub tez zrezygnować z wynajmu. Następną, ciekawą opcją jest kupno urządzenia z odzysku. Wiąże się to jednak z ryzykiem kupna wadliwego sprzętu, jednak cena powinna być niezwykle interesująca. Najlepiej używane kompresory kupować u rzetelnego sprzedawcy, przykładowo dużej firmy, która systematycznie wymienia sprzęt na lepszy model. Tego typu używane kompresory spalinowe mogą nam służyć jeszcze parę lat, trzeba jedynie przestrzegać odpowiedniej konserwacji sprzętu. 

Wysokiej jakości kompresory do zastosowania przemysłowego są dość drogimi urządzeniami. Początkujący przedsiębiorca może zakupić je w niższej cenie, decydując się na używane modele. Można również wydzierżawić nowy kompresor prosto od producenta. 

Zobacz także: atmos chrast

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *