Menu

The Sims – niezwykłość rozrywki

21 października 2017 - wróżbita-maciej

Wszyscy,którzy są wielbicielamiprzeróżnego rodzaju gier komputerowych z całą pewnościąporządnie zdają sobie sprawę z tego, na czym bazuje gra „The Sims”. Jak się okazuje, ta popularnajuż gra jest znana na całym globie, choć jak przyznaje sam jej twórca, w pierwszej chwili pod żadnym pozorem nie miał takiego założenia. Pierwotniebo gra miała być oprogramowaniemsłużącym do projektowania, a indywidualni Simowie mieli tworzyć modele do obrazowania ludzi.

Dzisiajgra „The Sims” jest grą znaną oraz cenioną,wydawaną przez jednostkę Maxis. Jeślimielibyśmy zaliczyć ją do jakiegoś jednego rodzaju gier komputerowych, byłoby to skomplikowane,w następstwie tego, iż gra ta w wielu przypadkach dopuszczana jest za grę symulacyjno – logiczno – strategiczną. Główna część tejatrakcyjnej gry zostałaopublikowana w 2000 roku, a do tego czasu zbyto jąw ponad szesnastu milionach kopii.

Co zajmujące, gra taprzenigdy tak w istocie nie miała jasno oraz precyzyjniezdefiniowanego celu. Gracz ma do zrealizowania dużozadań, począwszy od konstruowania mieszkania aż po kierowanie życiem poszczególnych Simów. Zajęcie to bywaniezmiernie wciągające z powodu wielu możliwości, jakie daje gra. Nie skłamiemy także, jeżeli dodamy, że gra ta takfaktycznie może ciągnąć się w nieskończoność. Do najważniejszych zadań każdego gracza należy w głównej mierze wydawanie poleceńskonstruowanym przez siebie postaciom(samodzielnie możemy nadawać im imiona,wybierać kolor skóry lub kolor włosów). Ważnejest w następstwie tego to,aby każdy Sim miał czas zarówno na pracę, jak i naodpoczynek czy na jedzeniepojedynczych pokarmów.

Jeśli gracz notorycznie będzie zapominał o najistotniejszychczynnościach, wtedy postacie zachorują, po czym umrą. W tym czasie gra się kończy,niemniej jednak oczywiściejesteśmy w stanie wprowadzić do gryabsolutnieinnowacyjnych Simów, jeszcze raz przez siebiestworzonych.Gra „The Sims”, jak oraz jej kolejne częścizdają się bić wszelkie rekordy popularności, a zawdzięczają toprzede wszystkim gigantycznemu gronie odbiorców, do których gra jest dedykowana. Nie jest onaalbowiem tylko i wyłącznie grą typowo żeńską lubtypowo męską. Grać mogą w nią przedstawiciele obojga płcii na pewno wszystkim przypadnie do gustu. Zaletą „TheSims” jest w głównej mierze dwu i trójwymiarowa grafika, która czyni gręniesłychanieciekawą i wciągającą. Wszelkiekomponowane przez graczy postacie są w związku z tym trójwymiarowymiprzedmiotami – wypróbuj również SimCityBuildIt Hack.

Szablon niekończącej się grykomputerowej był do tej pory stosowany wnielicznych grach komputerowych (pomiędzy innymi w grze Harvest Moon),lecz żadna seria wcześniej nie zdobyła takkolosalnej popularności. „The Sims”jest w takim razie pierwszączęścią serii, jaka odniosła fenomenalnypowodzenie na pełnym rynku gier komputerowych.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *